درخواست جذب سرمایه

«گوگوپرینت» استارتاپ چاپ آنلاین

گوگوپرینت استارتاپ چاپ آنلاین

«گوگو پرینت» استارتاپ چاپ آنلاین برای ورود به بازارهای جدید ۷/۷ میلیون دلار جذب کرد

گوگوپرینت استارتاپ چاپ آنلاین

گوگو پرینت (Gogoprint) استارتاپی که برای مدرن کردن صنعت چاپ فعالیت می کند،  ۷/۷ میلیون دلار در راند A سرمایه جذب کرد تا در ۱۲ ماه آینده کارش را در بازارهای جدیدی نظیر استرالیا، نیوزیلند و کره‌ی جنوبی گسترش دهد.

این شرکت یک سرویس آنلاین برای چاپ چیزهایی مثل کارت ویزیت، آگهی‌ها و بروشور است.

گوگو پرینت از الگوریتم‌هایی استفاده می‌کند که پارامترهایی مثل نوع کاغذ، اندازه، تعداد و تحویل را در نظر گرفته و بعد آن‌ها را دسته‌بندی می‌کنند. این کار سبب می‌شود بیشترین استفاده از یک برگ کاغذ به عمل آید. چون هر برگه قیمت ثابتی دارد استفاده‌ی بهینه از آن سبب کاهش قیمت و مدت زمان انجام تقاضای مشتری می شود. هم‌چنین این امکان را به شرکت‌های چاپ می‌دهد به جای تمرکز روی سفارشات با تعداد بالا، از شرکت‌هایی که بودجه‌ی محدودی دارند نیز سفارشات در حجم کم را قبول کنند.

گوگوپرینت استارتاپ چاپ آنلاین

شرکت‌های چاپی که با این استارتاپ همکاری می‌کنند هم امکان افزایش مشتری برایشان فراهم می شود و هم می‌توانند از ظرفیت های به کار برده نشده‌شان استفاده کنند.

گوگوپرینت در حال حاضر در چهار کشور فعالیت می‌کند؛ تایلند جایی که کارش را ابتدا از آنجا شروع کرد، سنگاپور، مالزی و اندونزی.

این شرکت تا به امروز رشد سالانه‌ی ۲۰۰ درصدی مشتریانش را داشته و بیش از ۴۵۰ هزار مشتری با بیش از ۲۵۰ میلیون محصول چاپی را جذب خود کرده است.

 

منبع:

https://www.techinasia.com/online-printing-startup-gogoprint-raises-7-7m-to-enter-new-markets

 

 

مطالب مشابه

ثبت دیدگاه جدید

نام ایمیل
دیدگاه