درخواست جذب سرمایه

بازی «ارباب جنگ» در بین سه نامزد اصلی هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی قرار گرفت

در نشستی که روز جمعه دهم اسفند ماه با حضور ده نامزد جایزه هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی برگزار شد، بازی‌ «ارباب جنگ» به عنوان یکی از سه نامزد اصلی جایزه جشنواره معرفی شد.

«سعید حسنی» مدیر «استودیو بازی‌سازی پیله» به معرفی بازی «ارباب جنگ» پرداخت و گفت برای ساخت این بازی بررسی‌های همه جانبه‌ای صورت دادیم و براساس این مطالعات به چند نکته مهم در ساخت آن توجه کردیم. از جمله این که باید این بازی حس استراتژی بیشتری داشته باشد، منویی پویا به آن اضافه کنیم، از آرت استایل متفاوتی بهره ببریم و محیط بازی را پویا کنیم تا گیم‌پلی روان‌تری داشته باشیم.

 

 

وی گفت: در قسمت مبارزات ما تلاش کردیم مقداری استراژی به بازی اضافه کنیم و برای این کار یک سری تانک با قدرت‌ آسیب‌رسانی، پوشش زرهی، سوخت و ظرفیت حمل تیر متفاوت طراحی شد. تیرها نیز به سه دسته معمولی و خوب و خفن تقسیم شده است.

حسنی ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات ما پیاده‌سازی پنج Arena برای بازی بود که هر کدام از آنها پویایی و نقشه خاص خود را دارند و بازیکن با چالش‌های متفاوتی روبرو می‌شود.

مدیر استودیو بازی‌سازی پیله با بیان این که یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های ما بالانس کردن بازی بود گفت: ما از هیچ دیتای آماده‌ای برای ساخت بازی استفاده نکردیم و همه چیز را خودمان بالا آوردیم. به همین دلیل برای بالانس کردن بازی از Game Analytics استفاده کردیم. البته بازی در دوره Soft Launch است و طبیعتا جای کار دارد.

 

 

وی در پایان گفت: تجربه به ما نشان داده است که بازی‌سازی فرمول خاصی ندارد و باید با تجربه و تست، بازی را بهبود داد.

 

«استودیوی پیله گیم» از استارتاپ‌هایی است که امسال وارد پرتفوی شرکت سرمایه‌گذاری بهمن شدند.

 

اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره را می توانید در اینجا ببینید:

https://goo.gl/x3wqJ5

 

 

مطالب مشابه

ثبت دیدگاه جدید

نام ایمیل
دیدگاه