درخواست جذب سرمایه

لحظه نگار

لحظه نگار

لحظه‌نگار یک سرویس پخش زنده ویدئویی و صوتی با تمرکز بر رویدادهاست. علاوه بر این که لحظه‌نگار ابزارهای مختلفی از جمله اپلیکیشن موبایل و راه‌کار پخش زنده با لپ تاپ (لحظه‌نگار پرو) را فراهم کرده، مکانی برای مشاهده‌ی زنده‌ی رویدادهای مختلف است. در لحظه‌نگار می‌توانید کانال‌های مختلف را پیگیری کنید، در میان پخش زنده‌ها جستجو کنید و بلافاصله پس از اتمام پخش زنده، بازپخش آن‌ها را مشاهده کنید.

جنس محتوایی که در لحظه‌نگار تولید می‌شود، استریم بوده که فقط با ابزارهای خود لحظه‌نگار قابل تولید است. بنابر این قابل ویرایش نیست و عنصر حقیقت و در لحظه بودن را به همراه خود دارد. شما می‌توانید در حوزه‌های مختلف خبری، هنری، ورزشی، تکنولوژی، آموزشی، مذهبی، سرگرمی، بازی کامپیوتری و هر موضوع جذاب دیگری که شما برای آن محتوایی دارید، در لحظه‌نگار پخش زنده کنید و مخاطبان خودتان را داشته باشید.

جالب است بدانید کاربران لحظه‌نگار تاکنون بیش از ۱۱۰۰ سال استریم دیده و شنیده‌اند و سرورهای لحظه‌نگار در پیک خود ۳۵ هزار کاربر همزمان را تجربه کرده‌اند.

داستان لحظه نگار

حوالی آبان ۱۳۹۳ بود که در یکی از جلسات طوفان فکری شرکت به سرمان زد امکان لایو استریم رویدادها را بر روی موبایل فراهم کنیم. تا قبل از آن، استفاده از پلتفرم‌های موجود پخش زنده گران بود و سخت. اما وقتی بیشتر بر روی این ایده تمرکز کردیم، دیدیم علاوه بر این که نیازمندی‌اش وجود دارد، در حال تبدیل شدن به یک ترند جهانی هم هست. اسمش را لحظه‌نگار گذاشتیم و از آن به بعد بود که اولین پلتفرم پخش زنده موبایلی ایرانی موفقیت‌های مختلفی را تجربه کرد. از برگزیده شدن در جشنواره‌های مختلف کارآفرینی گرفته تا جذب هزاران کاربر. از این‌ها که بگذریم، لحظه‌نگار موفقیت خودش را در تشکیل یک تیم چابک و هم‌دل می‌داند که بدون محدودیت، برای ساختن رشد تلاش می‌کند.

زمینه فعالیت
پخش زنده ویدیویی
سایت
lahzenegar.com
وضعیت
در حال فعالیت